Knevelslot sleutelnummer EK 333, Zamak verchroomd; 1000-U150
met aardingsmoer
    Deze combinatie bestaat niet.
    Binnen de afdichting Beschermingsklasse IP 65 links rechts
    Productopmerking:
    Key removable in both positions.
    Interne referentie: 1000-U150
    Normen: Beschermingsklasse IP 65
    Barcode: 1000-U00150-0000000
    Soort product: Kwartslag knevelslot
    Programma: 1000
    Cataloguspagina: 1B-540
    Materiaal samengesteld artikel : Zamak
    Afwerking samengesteld artikel: verchroomd
    Aantal mogelijke vergrendelpunten: 1-punt, 2-punt, 3-punt
    Montagetype behuizing : schroefbaar
    Inbouwpositie : Binnen de afdichting
    Behuizing kopvorm: rond
    GH-maat: 18 mm
    Greep-type: Knevel
    Geschikt voor deurdiktes vanaf: 1.50 mm
    Geschikt voor deurdiktes tot: 8 mm