Header Main Image

Gestionar Depozit (m)

Cerinte:

  • experienta pe un post similar;
  • cunostinte de operare programe gestiune Excel Word;
  • persoana serioasa, organizata, meticuloasa, responsabila, fara cazier judiciar;
  • gestionarea competenta a unui stoc voluminos de materiale;
  • pregatirea marfurilor pentru livrare;
  • completarea documentelor justificative legate de stocuri;
  • utilizarea eficienta a spatiului de depozitare a marfurilor;
  • realizarea periodica a inventarului la marfurile din depozit;

Cunoasterea limbii germane constituie un avantaj.

Responsabilitati:

  • raspunde de buna desfasurare a operatiunilor de miscare a marfii, respectiv receptie (descarcare, manipulare, depozitare, livrare);
  • raspunde de organizarea gestiunii din punct de vedere al evidentei, al documentelor de intrari/iesiri si de organizarea activitatii de receptie, depozitare si eliberare a marfurilor;
  • raspunde de ordinea, evidenta si etichetarea bunurilor depozitate si de utilizarea eficienta a spatiului de depozitare a marfurilor;
  • raspunde de respectarea procedurilor de lucru referitoare la functia sa si a regulamentului intern al firmei;

Vă oferim un loc de muncă sigur ,training corespunzător cu privire la diferitele sarcini ce vă revin.
Vă rugăm să trimiteţi toate documentele necesare candidaturii la adresa:

E-Mail: info@emka.ro

Preferăm candidaturi trimise per e-mail în format PDF sau Word, dar nu în formate foto. Documentele trebuie trimise într-un singur document, sub formă de ataşament.